Fiets je eigen Vuelta!
Het is niet meer mogelijk om je in te schrijven voor de 110 kilometer-route omdat de toertochten zijn afgelast.
De route start en finisht in Breda: de stad waar een week later de derde etappe van La Vuelta wordt gefietst. Op deze 110 kilometer fiets je zoveel mogelijk over het officiële parcours van de etappe van La Vuelta Holanda.
110KM
€ 47,50€ 44,50
Zondag 9 augustus
Uniek Vuelta wielershirt
Feestelijke start en finish
Verzorgingspost onderweg
Uitgepijlde routes
Medische en technische assistentie
Bewaakte fietsenstalling
Unieke bidon
Wielershirt
Voor de Toerversie La Vuelta Holanda is een speciaal wielershirt ontworpen. Deze ontvang je automatisch bij je inschrijving.
Het is mogelijk om paskleding te passen. Dit kan in Breda bij Louis van Dijk Fietsen en bij Schietecat Tweewielers.
Kijk hier voor maattabellen van het shirt en bijpassende wielerbroek- en sokken.
Social media
Op de hoogte blijven? Volg ToerversieLaVueltaHolanda op Facebook of @toerversielavueltaholanda op Instagram voor het laatste nieuws over de toertochten.
Route
De route is onder voorbehoud.
Starttijden
De starttijd is tussen 07:00 uur en 09:30 uur.